Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2005, 22:33   #16
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Aaaa...Głową tłuc o scianę, że zapomnialam wymienic Neverending Story - jeden z moich ulubionych filmow fantacy Choc trojka (a moze dwojka...to co sie dzialo we wspolczesnosci) juz byla srednia. Ale moge sie pochwalic, ze bylam tam, gdzie go krecili i mam nawet zdjecie na Falco (chyba tak sie ten pies latający nazywal...?)

Z sc-fi kiedys widzialam jakis dość stary film, nie pamietam tytułu, ale bardzo zapadło mi w pamięć, jak mikro-kosmiczne stworki, wielkosci chyba bakterii nazywały ludzi "wielkie bukłaki z wodą'' Całkiem slusznie zresztą.

Mogę chyba też z czystym sumieniem polecic Highlandera - czyli u nas 'Niesmiertelny' (jakby to przetlumaczyli 'góral' czy cos w tym stylu, to faktycznie glupio brzmi) - chyba pierwsza (z czterech) część byla najlepsza... I Sean Connery tam wymiata . Oraz piosenka tytułowa Immortals (albo 'Princes of the Universe; nie wiem, ktory tytul jest prawidlowy) by Queen !! Serial też był niezły, leciał swojego czasu bodaj na TV4, ale to rzecz gustu.
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem