Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2016, 11:31   #82
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Przed linczem Paul zdecydował się raz jeszcze zabrać głos

- Panie Potter, rozumiem brak zaufania, jednak na dobrą sprawę miasto nic nie ryzykuje. Nawet gdybym kłamał by wprowadzić was w błąd to zginąłbym za sprawą Elronda lub Eowiny, seryjny morderca tak czy inaczej kończy tu swoją działalność. Prostym dowodem na moją szczerość może być to, że zachęcałem do powstrzymania się od głosowania na ciebie poprzedniego dnia z tej prostej przyczyny, że z zebranych przeze mnie informacji wynika, że jesteś miastowym

Następnie zwrócił się do Magdy Gessler

- Zgadzam się w kwestii Putina i Macierewicza, robią wokół siebie zbyt dużo hałasu. Potter, chociaż jego zachowanie bywa podejrzane jest jednak po naszej stronie, być może głosowanie w pierwszym dniu trochę zbyt mocno go zestresowało. Wsadzenie go do paki będzie stratą nocnej akcji
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline