Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2016, 12:45   #83
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Chłopiec Który Znowu Przeżył poprawił swoje okulary i zamyślił się nad tym co się dzieje. Praktycznie to już był koniec Sił Zła. Nim się na dobrze rozpoczęło to się już skończyło.



- Panie Smecker ma pan absolutną rację. Nic nie tracimy na zabójstwie Jokera, najwyżej kolejny bedize pan jesli się okazę że pan kłamał. Nie bedzie to pewnie koniecznie. Chciałem po prostu dać możliwość oborny Jokerowi a także liczyłem iż może ktoś wykorzysta możliwość i podda się za jeszcze jednego Gandalfa. Nie takie rzeczy widzialem na podobnych spoktaniach. Widzę, że zareagował pan zupelnie inaczej niż ta narwana pani. Pewnie już mnie pan sprawdził w nocy stąd ta pewność o mym dobrym sercu.

Harry obrócił się w kierunku pani Magdy:

- Widzę, że kultury i używania odpowiednich słów to panią nawet w szkole nie nauczyli. Chyba jest coś takiego jak mugolska szkoła gotowania?

Poza tym Gollum był zły. Widzę że pani książek nie czyta albo mamy różne pojęcie tego kto może nam zaszkodzić i przeszkodzić.
Nie wazne Elrond mnie już dzisiejszej nocy zamknąłw w więzieniu a skoro mafia mimo to zabiła to prosta odpowiedź, że nie jestem w mafii.

- Proponuję w nocy sprawdzić Zodiaka w tym kartonie na głowie zbytnio przypomina mi Smierciozerce. Chyba że ktoś go już sprawdził to proszę o ujawnienie. Przy okazji panie Smecker kogos jeszcze pan sprawdził w nocy?
 
Dnc jest offline