Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2016, 12:56   #85
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Milenka stała pod ściana i bawiła się Iphone'm którego wczoraj nie miała wyraźnie niewyspana.

- Ja pierdole co za kaban - Milenka przewróciła oczami, strzelając ordynarnie z gumy balonowej. Przeniosła uwagę z elektronicznego ustrojstwa na Putina, kręcąc przy tym głową - Może tej nocy Aragorn też się wykaże i zablokuje miastowego? - znów spojrzał na wyświetlacz, przesuwając po nim palcem - Dobrze chociaż że pozbyliśmy się Golluma. Po chuj mam się odzywać jak już wsyzstko powiedzieliście co i ja wiem? Mam srac jak pani Madzia pod siebie i naokoło? Pozbądźmy się Balroga i zostanie tylko ostatni z mafii. Joker hapaj dzidę i rób wyjazd z imprezy!
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline