Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2016, 13:07   #86
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
- Jak dla mnie William z początku był gotowy do rozmów… tak po śmierci mafiozów jakoś trochę oklapł… czyżby zżerała go tęsknota za swoimi? - krowa wtrąciła swoje trzy krople śmietanki do dyskusji, oblizując różowy nos wielgachnym ozorem.

-Zodiak nie tylko ma własne zdanie, ale i jako tako trzyma pion w swych wypowiedziach. Jest pewny siebie… nie wiem tylko czy wynika to z tego, że ktoś odkrył, że jest miastowy i czuje się bezpiecznie czy wręcz przeciwnie. - z braku trawy Milka wciągnęła jedna kostkę alpejskiego mleczka.

- Milena... lecisz z prądem… jesteś jakaś takaś... nijaka. To przystoi takiej mućce jak mnie, ale że tobie… zupełnie jakby nie zależało ci na wygranej. Tak samo jak Williamowi.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline