Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2016, 15:17   #89
Lifeless
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 1 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
- Zodiaku, popatrz na mnie. Czy jesteś skłonny uwierzyć, że ktoś taki jak ja mógłby stać po przeciwnej stronie barykady? - Po tych słowach Edward ściągnął koszulkę, eksponując nagi, mieniący się diamentowym blaskiem tors. Z pewnością też doprowadził wszystkie zgromadzonych tu kobiety do wrzenia, ale dla niego liczyła się tylko jedna, dlatego zbytnio się tym nie przejmował.


- Uwierz mi więc, nie mam nic do czynienia ze złem, o które mnie podejrzewasz. Mogę jednak z całą pewnością stwierdzić, że jeżeli Joker nie okaże się Balrogiem, to znaczy, że jest miastowym i nie możemy go już o nic więcej posądzić. Powiedzmy, że zasięgnąłem w tej sprawie rady swoich nieśmiertelnych przyjaciół, dlatego mogę mówić o tym jako o rzeczy niepodważalnie prawdziwej. Tymczasem kwestia Saurona pozostaje otwarta i póki co - o ile nikt nie ma twardych dowodów - możemy jedynie zgadywać. - Po tej krótkiej przemowie poprawił kasztanowe włosy, przesuwając grzywkę na prawą stronę.
 

Ostatnio edytowane przez Lifeless : 04-04-2016 o 15:21.
Lifeless jest offline