Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2016, 18:49   #402
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Chcecie się znowu kłócić o jakieś rzeczy, realizmy, podział na lepszych i gorszych, to idźcie z tym na PW/GG/cokolwiek, bo ja nie zamierzam się potem przebijać przez milion nic nie znaczących komentarzy, żeby znaleźć to, co dla mnie ważne, czyli Wasze deklaracje odnośnie walki.

Od teraz proszę, żeby komentarze służyły do rzeczy ważnych, a nie do licytowania się/kłótni i innych takich. Mamy którą stronę w sesji? 4? 5? A komentarzy 41 stron, z czego znaczna część to niepotrzebny bełkot (siebie też w to wliczam, żeby zaraz ktoś się nie poczuł obrażony).

I od następnej tury idziemy schematem 5+3 bo mi dowalili roboty w robocie i pewnie będę walił nadgodziny do czerwca.
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline