Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2016, 17:46   #13
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ja tam zbrojowni w ogóle nie traktuję jako coś kluczowego. Gdy prowadzę to zawsze mam trzy podręczniki otwarte i jest to Księga Zasad, Ekran Mistrza Podziemi (fajne ściągi, przyśpieszają zabawę, bo nie muszę ciągle wertować Księgi Zasad) oraz Bestiariusz (na ogół w zupełności wystarczający, choć trochę brakuje mi potworów - w szczególności tych bardziej neutralnych, jakiś dzikich bestii pokroju olbrzymich pająków itp.). Zbrojownia się przydaje, ale dopiero stosunkowo niedawno zacząłem z niej częściej korzystać. Z całą pewnością nie jest to dla mnie żaden must-have
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem