Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2016, 21:35   #16
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Mi tam się Karak Azgal podobało. Prowadziłem to kiedyś przy sesji stołowej, oczywiście mocno rozbudowany był wątek, no i wyszło z tego parę miesięcy gry. Całość rozbiłem na: podróż przez góry > Martwe Wrota/Twierdzę Skalfa > Karak Azgal > Karak Izril

Oczywiście nie jest to samo co Dwarfs: Stone and Steel, ale Black Industries niestety szybko przerwała linię wydawniczą i nie wiadomo co by jeszcze ciekawego mogło powstać, a jestem przekonany, że prędzej czy później pojawiłyby się rozbudowane dodatki o elfach i krasnoludach.

Niezbędnym podręcznikiem jest tylko Księga Zasad. Na początku tylko na niej prowadziłem i nie miałem problemu
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem