Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2016, 19:22   #75
Ceti
 
Ceti's Avatar
 
Reputacja: 1 Ceti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodze
Podczas później kolacji towarszystwo zebrało się, aby wysłuchać relacji dziennikarza.

"Jak wróciłem do hotelu, przed wejściem do pokoju dyżurował policjant, który mnie wcześniej zaczepił. Wcisnąłem mu kilka banknotów i uchylił on drzwi, dając mi kilkanaście minut spokoju w pokoju. Ciało zostało wprawdzie zabrane, ale rzeczy leżąły i miałem okazję się z nimi... zapoznać." W tym momencie wyłożył na stół kilka przedmiotów:

"Bandyci wyraźnie się spieszyli, a dzięki naszej interwencji nie zdążyli dobrze przeszukać pokoju. Pod łóżkiem znalazłem portfel - musiał wypaść podczas szamotaniny. W środku było trochę dolarów i funtów brytyjskich oraz te dwie wizytówki:"




"W walizce znalazłem pudełko zapałek"



"w pierwszej chwili nie zwróciłem na nie specjalnie uwagi, ale po trafieniu na to zdjęcie w jednej z książek, to sobie przypomniałem, że wyglądało dziwnie - i rzeczywiście - pierwszy raz widzę zapałki z Azji".



"Była jeszcze ta ulotka wetknięta w tą książkę, ale nie wiem czy ma znaczenie czy też służyła za zakładkę.


 

Ostatnio edytowane przez Ceti : 06-04-2016 o 22:04.
Ceti jest offline