Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2005, 11:38   #18
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Taaa "Highlander" wymiata, ale tylko pierwsza odsłona, reszta jest do bani (a widziałm cztery). Serial też jest, delikatnie mówiąc, beznadziejny (nie ma w nim nic czego sam nie potrafiłem wymyślić grając w "Nieśmiertelnego", no i beznadziejnie słabe aktorswto), ale ja już tak mam z serialami. Co do tytuowego kawałka, poprawna nazwa to ta druga (Princes of the Universe) i zgadzam się że jest on RULEZZZZZ. Tekst idealnie nadaje się do sesji WoD, najlepiej Wampira.
Następne dwa dobre filmy (kolekcja obowiązkowa) to "Przemieniona w sokoła" (nie pamiętam tytułu orginlnego) i "Flesh and Blood" (Ciało i krew). W obu tych filmach gra Rutger Hauer (dla mnie osobiście TOP 5 wśród aktorów), w pierwszym dobrze, w drugim wręcz znakomicie. Obie pozyce warte gorącego polecenia.
Przy okazji nie można nie wymienić dwóch innych filmów; "Blade Runner" (no poprostu cudeńko, muzyka, aktorstwo, scenariusz, kwestie, wszystko), oraz "The Blood of Heroes" - postapokaliptyczna wizja przyszłości z dziwną grą na pierwszym planie. Ogólnie film zrobiony jest na poziomie, można zobaczyć.
Na koniec wspomne jeszcze o filmie "Omega Doom" (też z R.H.), ale tylko wspomne, kto oglądał wie dlaczgo.

P
o
z
d
r
o.

N
a
s
s
a
i
r. 8)
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem