Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2016, 12:31   #4
merill
 
merill's Avatar
 
Generalnie akapit, który przytoczył Adi jest chyba wymagający uściślenia. Wszczep "może" ale nie "musi" wziąć sobie każdy gracz przy tworzeniu postaci? Czy chodzi o to, że pochodząc z NTZI i biorąc cechę "Wszechstronność do kwadratu" można wziąć cechę z Posterunku - "Człowiek czy maszyna?". To tak gwoli wyjaśnienia i doprecyzowania?

Teraz temat wałkowany już przy sesji EDEN. Dlaczego cecha "Empiryk" z Zabójcy maszyn, nie odnosi się do walki strzeleckiej, tylko do walki wręcz? Takie podejście do niej niejako kastruje z najlepszych atutów zabójcę maszyn, który jest jak sama nazwa wskazuje "specjalistą" w tym fachu. Każdy moze klepać maszyny, ale zabójca robi to tak dobrze, bo ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, co cecha "Empiryk" ma odzwierciedlać.

Jeszcze jedno pytanie na koniec. "Łowca" i "Ołów" rozumiem, że uznajesz te fanbooki. A co z materiałami w "Gwiezdnym Piracie"? To też były oficjalne materiały z Wydawnictwa Portal.

Pozdrawiam i czekam na odp.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem