Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2007, 12:22   #48
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Adam
-Technicznie sprawa jest bardziej skomplikowana.-stwierdził zirytowany, nie odrywając oczu od pary studentów.-Choć jednym ciele mogą przebywać dwa świadome byty, On na to nie zezwolił. Prowadzi to zawsze do walki, a skutki są tragiczne dla prawowitego właściciela. Wnikając prowadzę taką swoistą rozmowę, jeśli dusza dobrowolnie uda się do krainy snów mam możliwość działania, jeśli nie, to cóż ja jestem agresorem i ja muszę się wycofać. Ze zwierzętami jest łatwiej, są bardziej posłuszne. Mam nadzieję, że teraz jest to lepiej zrozumiałe?-spojrzał na Adriella pytająco

-Ale zagadaj go jeśli możesz. Gdy posiądę nową powłokę, będę musiał się przyzwyczaić. To jak nowy samochód-zażartował-Niby skrzynia biegów i wszystko inne wygląda podobnie, ale mija chwila zanim oswoisz się z jego prowadzeniem.
 
Glyph jest offline