Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2016, 22:14   #9
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Ja jeszcze do tego nieszczęsnego "Empiryka" wrócę.

Cytat:
A czemu do mnie z tym uderzasz? Tak jest to opisane w podręczniku i to podstawowym. Daje konkretny bonus do 4 rzeczy: CHA, INI, ataku i obrony. Dwie ostatnie rzeczy wystepują tylko w zwarciu. Inaczej byłby bonus pewnie do ZRĘ jak ze strzelaniem łącznie no a nie jest. Jest do tych czterech, konkretnych rzeczy. A te cztery rzeczy jako kombo ładnie się składają do zwarcia bo odgrywają tam kluczowe znaczenie. A o strzelaniu nic nie ma. I to nie jest mój wymysł tylko z podstawowego podręcznika.
Ok, zgodzę się, że te 4 składowe występują tylko w walce wręcz. Tylko Atak można interpretować także jako strzał? Rzut granatem? Trzeba by się Trzewika zapytać o co chodziło tak naprawdę z tą cechą. Dla mnie walka z maszynami to oczywista oczywistość, że rzadko albo prawie wcale nie wychodzi się na wielgaśnego robota z toporem czy gazrurką. To się bierze w łapsko karabin albo i coś cięższego. Ograniczenie tej cechy tylko dla walki wręcz jest dramatyczne. Zrobisz jak zechcesz, ale rozważ chociaż argumenty które Ci przytaczam.

pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 07-04-2016 o 22:26.
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem