Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2016, 11:48   #26
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Aktualny status rekrutacji:

Kerm zachowuje swoją postać Seavela Kheleka - maga
Pan Elf przejmie postać Enyo Lockwood
Dhratlach zagra nową postacią. Magiem Thornem Abbottem

Dostałem jeszcze inne zgłoszenia ale na razie zatwierdzam tylko te trzy powyższe. Oczywiście owi gracze zostają przyjęci do sesji.

Czekam jeszcze 2 tygodnie maksymalnie i potem zamykam rekrutację. Przypominam, że proszę o zgłaszanie się osób zdecydowanych na sesję w Evernight: Zmierzch Bohaterów. Setting nawiązujący stylem do D&D działający na mechanice Savage Worlds.

Niestety nie będę wykonywał rzutów za Was. Nie nie możecie odpisywać raz na 2 tygodnie. Proszę zadawać mi pytania związane ze światem i systemem PO zapoznaniu się z dwoma pdfami do których linki są w pierwszym poście. Na pytania o dostępne w świecie rasy, rodzaje postaci itp. lub o mechaniczne sprawy które są jasno wyjaśnione w owych pdfach będę odpisywał tylko "Wszystkie informacje których szukasz znajdują się w pdfach z pierwszego posta". Wybaczcie moje okrucieństwo ale liczę na osoby które naprawdę chcą w to zagrać a nie szukają zapychacza w formie kolejnej napoczętej sesji na którą poświęcą 2 minuty i im się znudzi.

Jeśli zapoznacie się już z owymi Dwoma pdfami i zechcecie się czegoś więcej dowiedzieć o mentalności krainy Tarth możecie przeczytać ten dokument:
https://onedrive.live.com/redir?resi...int=file%2cpdf
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 09-04-2016 o 17:11.
JPCannon jest offline