Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2016, 13:11   #58
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie bardzo rozumiem co miałoby być źle z Twoim stylem pisania. Wiem, że Flejm wspominał coś o zwracaniu się bezpośrednio do gracza/graczy w postach, ale w Twoim wykonaniu czyta się to genialnie. Naprawdę nie ma nic gorszego jak MG, który pisze dla samego pisania i nic z tego nie wynika. Fajne to może jest na wstęp do sesji, ale jak mój bohater wchodzi do pokoju w nieznanym mu miejscu to chciałbym mieć wszystkie informacje podane jak na tacy, a nie rozszyfrowywać fabularnie zakodowaną wiadomość.

Rzecz jasna nie pieję tu do nikogo. Zazdroszczę wręcz Nami jej stylu pisania, bo potrafi rozpisać się i budować klimat, a zarazem pozostać precyzyjna w swych opisach. Mi to nie zawsze wychodzi; czasem odbywa się jedno kosztem drugiego
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline