Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2016, 20:20   #6
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Witajcie moi drodzy

Piszę ten komentarz, jako że doszło do mnie mnóstwo krytycznych głosów na temat sesji "Upadek ludzkości". Widzę też w jaki sposób jest ona prowadzona i jaki poziom prezentują odpisu Użytkownika podającego się za MG ( i nie chodzi o Nasty). Sesja w wydaniu jaki ma teraz nie posiada rąk i nóg - rozsypie się lada chwila, jako że prowadzący widać nie ma na nią konkretnego pomysłu, do czego przyznał się otwarcie.

Widzę jednak grono zaangażowanych graczy którym na grze zależy, inaczej już dawno odeszliby z hukiem nie oglądając się za siebie. Szkoda aby przygoda w klimatach postapokalipsy na LI zakończyła się dla Was w ten sposób (zwłaszcza że dla części jest to pierwsza sesja tutaj) - leży mi to na sercu szczególnie dlatego, że robię tu za opiekuna i poniekąd odpowiadam za porządek, oraz poziom czy jakość prowadzonych tu sesji. To co widzę do tej pory... Smoku - pograj wpierw odrobinę jako gracz. Wyrób warsztat, znajdź konkretny pomysł na sesję i dopiero wtedy weź się za ponowną próbę poprowadzenia czegoś.

Sprawa smoka burzy przewija się już od pewnego czasu przez moją skrzynkę wiadomości prywatnych. Dostał dziś ostrzeżenie, ale widzę że na niewiele mu to się przydało. W takim razie widzę tu dwie opcje, jakie mogę zaproponować:
1. Sesję przejmuje Nasty jako MG a smok burzy zostaje zwykłym graczem, zaś w razie problemów z nim dalszych po prostu wydali się go z sesji.
2. Sesja zostanie zamknięta, a Nasty poprowadzi (bez smoka burzy) nową sesję z tymi osobami, które teraz grają w "Upadek ludzkości".

Dlatego z tego miejsca mam do Ciebie pytanie, Nasty: podejmiesz się prowadzenia sesji dla zgromadzonych tu graczy? Czytałam te przez Ciebie prowadzone wcześniej i wiem, że dasz radę z tego miejsca wynieść Upadek Ludzkości na porządny poziom zarówno fabularny jak i stylistyczny, gramatyczny i klimatyczny... praktycznie od ręki

Proszę o ustalenie szczegółów i kulturalną wymianę zdań.



Pozdrawiam serdecznie

Zombi
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline