Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2016, 00:07   #572
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak wiem. Poprawiłem, żeby nie było niejasności.
- Ok, dzięki za współpracę.


Cytat:
Szuter starał się ignorować debila szamoczącego się z kurczakiem, przeniósł ciężar na drugą nogę i polał krótką serie w kierunku zamykającego się wejścia. Jedna z niewielu sytuacji kiedy zabójca strzelił większą serią niż trzy precyzyjne pestki i chyba pierwszy raz odkąd pamięta użył ostrzału osłaniającego.
- Znaczy się co? Ogień ciągły czyli ok 12 - 15 nab / seg czy triplet?


Cytat:
W sensie, Pipboy pisał w poście, ze nie cały perymetr żołnierze obstawiają, więc proponuje znaleźć lukę i urwać się w las.

- Pisałem, że nie ma ich zbyt wiela w osadzie. I że mają za to obstalowane wodne i lądowe podejścia pod nią A na lądzie do lasu jest trochę pustego pola, tak samo jak wówczas gdy Will przez nie musiał przebiec gdy uciekał no a woda to z natury odkryty teren.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline