Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 14:47   #481
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Myślę, że czas do 24 kwietnia w zupełności powinien wszystkim wystarczyć. Choć jeśli wyrobicie się do tej niedzieli to pewnie szybciej wystartujemy. Nie musicie się przy tym zbytnio rozpisywać, ja nie jestem fanem długich historii, a coś takiego jak charakter postaci każdy buduje w trakcie sesji, a nie przed nią, ale pewne założenia dotyczące osobowości postaci można napisać. Lubię też wątki poboczne bohaterów, więc jeśli wy też lubicie i chcecie aby wasze postacie miały możliwość ubarwienia kampanii przez jakiś dodatkowy wątek związany z jej osobą to piszcie. Nie jest to wymagane (na siłę lepiej nie pisać, tym bardziej, że nie mogę niczego wam obiecać w kwestii wątków pobocznych), ale zawsze mile widziane
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline