Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 17:35   #594
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Ja tam na te gołe klaty czekam .

Jak tam mam kamyczek do ogródka Pipboy79ja. Mianowicie każdy ma tyle czasu ile ma. Ty również PIP. Nie rozumiem dlaczego upieram się żeby każdy dialog, czy walkę rozgrywać słowo w słowo, w sensie że cały post jest pisany na docku. Może warto byłoby skrócić to do deklaracji, rzutów i opisu efektu a potem my sobie to w słowa ubierzemy? Podobnie z dialog ami z nic można by zrobić?
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 11-04-2016 o 17:46.
merill jest offline