Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 18:23   #601
Zuzu
 
Zuzu's Avatar
 
Reputacja: 1 Zuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Nie tylko dialogi Zuzu, ale walki np? Czy jakieś niebojowe akszyny czy deklaracje wykorzystania umiejętności? Zresztą dialogi też by się dało, ale do tego odrobinę zaufania ze strony MG potrzeba. Np. Gadam z handlarze, deklaruje co chce się dowiedzieć, przegamblowac co i za co. Mg odp taki i taki test potrzebny, to i to za tamto i tamto można pohandlowac. Daje krótką notkę o nicku i efekcie końcowym i można strzelić dialog w jeden dzień a nie tydzień :/. Ja nie mówię że z bossami czy badgejami tak mamy robić ale większość by się dało. Tylko trochę elastyczności Pipboy79 i jakoś to będzie śmigać.

Pozdrawiam merill
Akurat dialogi są jedną z najlepszych rzeczy w sesji (zaznaczam że dla mnie) bo najlepiej się przy nich bawię i nie widzi mi się pisanie ich samej do siebie. Jednak jak ktoś chce na deklaracje to czemu nie. Miło byłoby jednak gdyby aktualny tryb też był dostępny dla tych którzy nie chcą zmian
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Mam złe wieści. Świat się nigdy nie skończy...
Zuzu jest offline