Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 19:49   #608
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zuzu Zobacz post
Czepnęłabym się sensu rekrutacji w takim wypadku wiszącej od rana kilka działów wyżej


Lol Trollka... jest przed 22. Za wcześnie na takie listy życzeń!
Gdzieś na świecie na pewno jest już po 22. Np. w Japonii
Także nie mazgać się, tylko pokazywać cycki



Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Jak tam mam kamyczek do ogródka Pipboy79ja. Mianowicie każdy ma tyle czasu ile ma. Ty również PIP. Nie rozumiem dlaczego upieram się żeby każdy dialog, czy walkę rozgrywać słowo w słowo, w sensie że cały post jest pisany na docku. Może warto byłoby skrócić to do deklaracji, rzutów i opisu efektu a potem my sobie to w słowa ubierzemy? Podobnie z dialog ami z nic można by zrobić?
Ja np. wolę i robię deklaratywne akcje i dialogi. tzn, deklaruje co mniej więcej robi Szuter i MG odpisuje po swojemu, czyli pełnymi zdaniami. Ja swoje akcje ubieram dopiero pisząc notkę, żeby MG też był zaskoczony tym co się znajdzie w notce :P
Ale nikogo to tego nie zmuszam.
 
psionik jest offline