Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 20:50   #610
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Co do GD formy i stylu to ja wbrew pozorom dostosowuję się często do Was. To Wy zaczynacie rozpiskę w doc po mojej turze. I jak ja widzę słowo - w - słowo to tak odpisuję. Jak widzę deklarację to tak odpisuję. Czasem opisuję akszyny nawet jak mam tylko deklarację bo lubię a się nakulam, maliczę, nasprawdzam tych podręczników i Waszych KP to też chcę mieć jakaś roadochę. I jakoś nie przypominam sobie bym kogos zmuszał do jakiejś formy uzywalności doc czy w ogóle używalności.

- A co do deklaratywnego załatwiania "mniej ważnych scen" no jakoś póki ona trwa czy dopiero ma się zacząć zwyczajnie ciężko osądzić jak się losy potoczą jak się prowadzi sesje RPG a nie roailroad.

- Co do mojego braku aktywności w doc... Nie irytujcie mnie Ile razy to ja czekam i się dopytuje o deklaracje czy reakcje i czekam, i czekam, i czekam? No i czasem się nawet doczekam. Po dniu czy dwóch. Choćby ture temu co się pytałem w pt rano ekpię na Wyspie jak zamierzają zwiać z osady a odpowiedź dostałem od Merill'a w komentach w nd po nocy. Więc tak ta zasada zanim ktoś rzuci kamieniem itd. to całkiem dobra zasada myślę

- A co do odpiski to czasem jest prosta sprawa, zajmuje parę minut. Ale jak już w grę wchodzi jakies kulanie i to jeszcze akszyn to godzina to standard. Godzina skupionej pracy z doc, exelem, kostkami, liczeniem, sprawdzaniem KP, podręczników czasem jeszcze czegośtam w necie. Godzina to standard. Godzina dla jednego BG czy ich grupki z czego na doc czy forum widać niewiele. Bo zazwyczaj wrzucam już gotowe danie czyli albo wynik akszynu i czy to deklaracja czy scenka to już naprawdę nie ma znaczenia większego. Godzinna na jeden odpis dla jednego BG za jeden dzień roboczy w sesji. Podumajcie o tym licząc ilość dni w tygodniu x ilość Graczy z akszynami + moja tura w weekendy jak nim coś mi popiszecie o mojej słabej aktywności w doc ok? Te opisy, scenki, czy rozpiski no same nie chcą się zrobić i trzeba nad nimi posiedzieć.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline