Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 21:12   #18
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam, czy takie rzeczy możecie pisać na PW. Sesja i tak stoi na razie. A wy tworzycie bałagan.

Gracze którzy zgłosili się do sesji widzieli rekrutację i czytali ją. Więc po części wiedzieli czego się spodziewać. Nawet ja. Więc nie linczować mi tu. Po za tym gdzie, jest napisane że musisz ogarniać zasady pisania by być MG.

Smoku przemyśl sesję. Jak byś ją widział z fabułą. Stwórz cel dla graczy. Napisz zarys coś w rodzaju scenariusza i przęśli mi do końca tygodnia na PW. Nie musisz wdawać się na razie, w szczegóły, tylko zarys.

Pomogę tobie to ogarnąć podpowiem co potrzebne jeszcze i jak to ugryźć. Zamienimy sesję na opowiadanie czyli storytelling z losem za pomocą kostki udało się lub nie. W ten sposób nauczysz się prowadzenia bez zbytnich uprzedzeń co do graczy. Losowanie w tym przypadku musi być, jawne (wynik kostka z li lub skrypt zewnętrzny) jedynie w ten sposób, wzbudzisz zaufanie graczy - na dobry początek gdyż, doszły mnie słuchy że, zbytnio wywyższasz postacie którymi grasz wręcz są nie śmiertelne.

Proszę opiekuna działu o tymczasowe zawieszenie sesji i komentarzy do sesji.
 
Nasty jest offline