Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2007, 23:35   #13
kszyk
 
Reputacja: 1 kszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skał
Do NW.
Cytat:
To moja wina że narazie wszystko rozumiem?
Nie i nikt tak nie twierdzi. Ale nie musisz się oburzać jak ktoś czegoś nie rozumie. Nie może pojac że ktoś może czegos nie wiedzieć, gdy ty wiesz?

Cytat:
Dosłownie, mamy podążać do miejsca ...
Ale w pytaniach chodziło o to, co działo sie przed wydarzeniami z sesji - czyli skad się tam wzięliśmy i dlaczego. Na prawdę tego nie widzisz?

Cytat:
Aha, czy w jakis sposób nie uszanowałem czyjegoś sposobu gry? Prowadzimy zwykłą pogawędkę na temat sesji
No tak, a to:
Cytat:
No i widzisz kszyk, teraz wszystko wiadome, już po krzyku.
to zwyczajny pozbawiony złośliwości post o duzej wartości merytorycznej,prawda? Jaki miałes cel w pisaniu tego? Chcesz zniechecić współgraczy, albo usłyszeć "tak miałeś racje, wybacz że ośmieliłem sie zapytać"?
A tak BTW to gdzie ty tu widziłaes krzyk?

Do Niha'i

Wdzisz w sumie mógłbyś całą sprawę zamknąć w kliku zdaniach niż pisąc tak mało konkretnie. No bo przecież przymus nie równa się przymusowi. Co innego jak straż wyciągnie cię w nocy z domu, a co innego jak dostaniesz ugrzeczniony formalny list z urzędu . A to i to przymus.
A to implikuje pewne rzeczy: jesli przyciągnęła mnie tu straż, to w stajni obok nie stoi mój koń, a ja jestem solidnie wzburzony. Takie małe rzeczy, a jednak dla mnie ważne przy pisaniu posta.
Cytat:
mnie sesja nie ma być opowiedziana przed jej zagraniem.
Nie rozumiem, napisałeś nam coś czego nasz postacie nie wiedzą? Z tego co czytam to wszystko wydarzylo się przed i juz to wiemy będac u grubaska...

Cytat:
Do wszystkich niezadowolonych
Jakbym był niezadowolony to bym nie grał. Chcem tylko wyjaśnić niezrozumiałem elementy. PBF to taka forma gry ze niejasności sa nieuniknione i po to właśnie są komentarze. Nie traktuj tego jak atak na siebie bo go po prostu tutaj nie ma
P.S. jak tam maturka:P:P
 
kszyk jest offline