Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2016, 21:32   #4
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gveir Zobacz post
Kategoria zaawansowania Świata, bogactwa elementów składowych:

IBPI: Oddział w Portland

Pięć Pieczęci było trochę hardkorowe. Już na pierwszej stronie sesji uznałem, że rozwinę świat w ciekawy sposób, jeżeli moja postać włamie się do mieszkania wroga i mściwie go wykastruje, co też obrazowo opisałem. Później również dbałem o to, żeby nie brakowało momentów WTF, a Mira próbowała ratować, co zepsułem zabiegami „to ci się tylko przyśniło” W końcu trochę wyhamowałem i opisywałem już tylko satanistyczne piwnice, gwałcone prababki (ale za młodu, więc się nie liczy) i przywry wwiercające się w dzieci (takie tam wizje z przeszłości rodziny postaci). Mira podłapała nastrój, tworząc pod koniec ciekawe scenerie zjazdów rodzinnych.

Lena i Ewa zostały rozebrane i zawieszone na sznurach za ręce ponad baliami z wodą. Nie były to jednak proste wiązania, gdyż system odważników i uchwytów został ustawiony tak, by wraz z podniesieniem jednej kobiety, druga się zanurzała. Co gorsza, ciężko było nie dostrzec wielkiego, grubego kabla, zanurzonego w wodzie i lekkich wyładowań na tafli to tu to tam.

- Cześć chłopaki, fajnie, że w końcu wpadliście. (…) Nie będę pamiętliwy - mówił mężczyzna przy baliach - Oko za oko, ząb za ząb. Decyduj Adamie, która niewiasta ma umrzeć za twoje grzechy? Uprzedzam... jeden niewłaściwy ruch i umrą obie.


To były czasy!

Oczywiście zakończyło się optymistyczną nutą - okazało się, że wszyscy od początku byli w psychiatryku ^^
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 13-04-2016 o 21:37.
Ombrose jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem