Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 00:34   #20
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Żeby skonkretyzować. Zależnie od tego, jak szybko będziecie nadsyłać karty, wyniki rekrutacji podam dzisiejszego wieczora, lub jutrzejszego ranka. Jak na razie dostałem 7 KP, czekam na inne. Pierwszego posta w temacie można się spodziewać niedługo po ogłoszeniu wyników rekrutacji.

PS: Chciałbym jeszcze raz polecić Keerthów Jako że na razie nie mam żadnego takiego zgłoszenia, może (choć nie musi) to ułatwić dostanie się
PS2: Jeśli ktoś myśli, że wybór Flinków jest oryginalny, myli się
PS3: Nie, ja nic nie sugeruję

EDIT:
PS4: Już nie ma argumentu, że nie dostałem żadnego zgłoszenia Keerthem, więc tym bardziej nic nie sugeruję
PS5: A i Flinków nagle się zrobiło nie więcej, niż innych. Zero sugestii z mojej strony
PS6: Oprócz tego złodziejstwa.
 

Ostatnio edytowane przez Diriad : 05-05-2007 o 01:26.
Diriad jest offline