Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 07:19   #126
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Mira, gdybym miała możliwość powiadomienia Cię o tym, że nie napiszę posta, z pewnościa bym to zrobiła. Padł mi komputer, a podczas długiego weekendu naprawdę trudno znaleźć kogoś kto zajął by się naprawą. Nie mam tak komfortowej sytuacji, że mogłam powiadomić Cię przez sms - udostępnij mi swój numer a z pewnościa to zrobię jeśli taka sytuacja się powtórzy.

Zapewne widziałaś, że nie logowałam się na forum i że brak posta nie jest efektem mojego lenistwa, czy złej woli. Moja postać nie była w centrum wydarzeń i w perspektywie wyjazdów innych graczy nie uznałam za priorytetowe pójść do kafejki internetowej, czy wydzwaniać do znajomych i pytać, czy oby są w Lublinie, bo ja chcę skorzystać z internetu.

Dziękuję mimo wszystko za docenienie mojej terminowości i tego, ze nie piszę, tylko dlatego, że powinnam coś wysłać, dwuzdaniowych kmiotów.
 
Wernachien jest offline