Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 09:29   #15
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Zajmę może stanowisko... ponieważ czuję się brutalnie atakowana

Goszczę u was od niedawna i zawidziało mi się poprowadzić opowieść baśniową - a umieściłam ją właśnie w dziale 'autorskie'. Zrobiłam to z powodów, które opisał już julekpb - przeczytałam dokładnie opisy wszystkich działów i ten właśnie wybrałam drogą selekcji negatywnej.

Bo po przeczytaniu opisów działów (przez osobę inteligentną a niekoniecznie zaznajomioną z waszymi dywagacjami na temat autorskości i jej walorów) to jedyna logiczna decyzja.

A stawianie mnie w jednym rzędzie z 'leniwymi', 'chcącymi błysnąć' których sesje chcecie wywalić w piz... mnie obraża. Stwórzcie najpierw jasne opisy działów, a potem sobie atakujcie tych, którzy się nie trzymają waszych wytycznych.
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem