Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2016, 10:47   #496
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Aha rozumiem... Ludzilem sie ze jednak wydlubal troche czasu.
Niestety nie, ale jeśli Żądza Zemsty dobiegnie końca to może wróci do nas. GDoc jest dostępny pod tym linkiem, ale jest on całkowicie nieobowiązkowy. No może w sytuacjach jakbym chciał przeprowadzić jakąś dłuższą rozmowę z NPCem to zaproszę wszystkich graczy na GDoca, ale wtedy osoby, które z przyczyn technicznych mają utrudniony dostęp do GDoca są zwolnione z obowiązku pisania tam.

Cytat:
We dwoch bedziecie prowadzic z proxym? Jak sprawy sie maja? Bym wiedzial do kogo z czym uderzac w razie co.
Proxy jest MG pomocniczym. Jeśli ja nie będę mieć czasu, a on będzie mieć go w nadmiarze to mnie wyręczy z obowiązku napisania posta, ale w znacznej większości to ja będę pisał posty przeznaczone dla waszych postaci.
Proxy jest też waszym wrogiem, albowiem zarządza on działaniami pewnego oddziału straży miejskiej z Altdorfu, który otrzymał rozkaz dorwania Korsarzy (was) i doprowadzenie ich przed wymiar sprawiedliwości. Pani kapitan, która zarządza tym oddziałem, już dawno porzuciłaby to zadanie i poinformowała władze o waszej śmierci, gdyby nie pewien incydent na rzece Reik, w którym nieomal straciła własny okręt. Od tamtego momentu jest to dla niej sprawa honorowa, uwzięła się na was i nie spocznie dopóki nie pośle każdego z was do grobu, ale w momencie rekrutacji nie wiecie nic o liście gończym, który wystawiony jest na głowy Korsarzy.

Cytat:
Jakbyscie mieli chwile jakies krotki zarys stanu imperium bo widze uchodzcy z syrii i iraku pocinaja.
Jak już mówiłem; wszystkie moje prowadzone na forum sesje mają wpływ na świat w Na szlaku, chwały, krwi i złota. Nawet Żądza Zemsty, więc jeśli gracze tam polegną to będą tego konsekwencje w świecie gry, a jeśli uda im się i przetrwają do napisów końcowych to istnieje możliwość przeniesienia graczy wraz z ich postaciami do tej kampanii.
Generalnie Imperium w mojej sesji jest podobne do tego z podręczników do drugiej edycji, ale targają nim nieco inne konflikty. Większość wojsk Middenheim wraz z grafem zaprzestało ścigać niedobitki armii Archaona i wróciło do miasta, zasilając koszary, także w Middenlandzie jest bezpieczniej. Po nieudanym (dla graczy, bo prawie wszyscy zginęli) zakończeniu Geheimnisnacht trwa wojna domowa w sąsiedniej Sylvanii. Mieszkańcy tego upadłego regionu rozbiegli się po całym Imperium, opowiadając o powstałych z zaświatów armiach upadłych i dziwnej, bratobójczej wojnie, w której udział biorą wampiry (więcej szczegółów nie będę póki co zdradzał, choć można o nich wyczytać z ostatnich postów w Geheimnisnacht).
Na szlaku chwały, krwi i złota z początku nazywała się Kwarantanną, gdyż głównym miejscem akcji miał być Altdorf i jego obrzeża. W mieście wybuchła groźna zaraza, biedniejsze dzielnice zostały objęte tytułową kwarantanną i przygoda miała być survival horrorem w odciętym od reszty świata mieście, gdyby nie decyzja graczy i zgrabne uniknięcie pochwycenia przez straż miejską, co się chwali. Na całe szczęście nie tworzę sztywnych scenariuszy, a zwykle tworzę miejsce akcji i wydarzenia, które bez interwencji graczy toczą się w zaplanowanym przeze mnie rytmie, później wrzucam w to postacie graczy i patrzę co się dzieje (tak prowadziłem w Geheimnisnacht, tak też prowadziłem tutaj i wciąż będę komponował w okolicy jakieś wydarzenia, na które wasze postaci będą mogły (ale nie muszą!) mieć wpływ). W każdym razie zmienił mi się mocno koncept sesji przez graczy, ale wydarzenia w Altdorfie wciąż miały miejsce i to w zaplanowanym przeze mnie rytmie.

Obecnie stolica Imperium chwieje się w posadach. Groźna zaraza wybija mieszkańców miasta, którzy nie zdążyli wyrwać się z odciętych od świata dzielnic, a po kilku dniach od zgonu ich zwłoki ożywiają i zaczynają rozsiewać zarazę na pozostałych niezarażonych mieszkańców. Najpotężniejsze w mieście gangi utrzymują swoje rewiry, broniąc je przed hordami umarłych. Rabują opuszczone wille i żądają olbrzymich kwot za pomoc w wydostaniu się z miasta. Podobno widziano też Skavenów, ale może są to majaki przerażonych pijaczyn.

W każdym razie wasi bohaterowie będą świadkami gigantycznej migracji obywateli Imperium. Tysiące mieszkańców z Altdorfu próbuje dostać się do Talabheim, lecz wstępu odmówiła im baronowa Elise i toczy się teraz o nich poważny spór polityczny, który dodatkowo dolewa oliwy do ognia (gdy prowadziłem tą sesje to nie było żadnej fali uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, więc wszelkie podobieństwa są niezamierzone). Cios w samo serce Imperium zachwiał najpotężniejszym państwem Starego Świata.

Cytat:
Uh niedaleko tej nory Mordheim ale kusi...:> mmm miasto potepionych, tsm gdzie spaczen tam i skavki.
Jak dla mnie to możecie iść nawet na Pustkowia Chaosu. Wszystkie ruchy dozwolone. W Ostermarku macie też najlepszych szkutników, którzy specjalizują się w żegludze rzecznej, a dobrej łodzi wam brakuje, więc przemyślcie sprawę.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 14-04-2016 o 10:52.
Warlock jest offline