Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2016, 11:52   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Talking Konkurs filmowy 2016

Konkurs filmowy REAKTYWACJA!

Zapraszam wszystkich do zgadywanki filmowej.

Zasady gry:

1. Codziennie rano będę umieszczała jeden fragment kadru z filmu. Jeśli nikt nie odgadnie, następnego dnia wrzucam większy fragment kadru. Gdy sytuacja się powtórzy - jeszcze większy i jakąś podpowiedź. W sumie do każdego filmu są trzy podejścia.

2. Jak zgadujemy? W poście umieszczamy tytuł tylko jednego filmu (najlepiej pl, ale ewent. może być angielski). To musi być pełny tytuł! Nie można edytować postów. Jeśli mamy inną propozycję filmu, trzeba poczekać na podpowiedź, wtedy znów można zgadywać. Punkty zgarnia ten, kto pierwszy odgadnie.

3. Za odgadnięcie za 1 podejściem - 3 pkt. za drugim - 2 pkt. i za trzecim podejściem - 1 pkt. Pod każdą nową zagadką będę wrzucała bieżącą punktację.

4. Zagadek będzie 10, przy czym ostatnia będzie specjalna i można będzie zgarnąć aż 5 punktów (ale to już wyjaśnię, jak do niej dotrzemy).

5. Osoba, która zgarnie w konkursie najwięcej punktów zyska fejm, reputki (mam nadzieję, że pozostali uczestnicy konkursu mnie tu wesprą) oraz otrzyma zaszczyt poprowadzić kolejną jego edycję lub wyznaczyć następcę.

Mam nadzieję, że zasady są jasne. Jakby ktoś miał pytania, niech pisze na PW.

To co? Zaczynamy!

Zagadka 1.1
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline