Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2016, 15:21   #503
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Przypominam, że warunkiem dostania się do sesji jest nadesłanie karty postaci do niedzieli 24.04. Historia nie musi być długa, ani specjalnie skomplikowana. Nie jestem zagorzałym zwolennikiem pisania długich historii (choć nie zakazuję rozpisywania się, wedle uznania), tym bardziej, że wiem, że mam do czynienia z dobrymi graczami, ale chciałbym wiedzieć skąd wasze postacie są i co robią w Bissendrofie. Bardziej od historii waszych bohaterów interesuje mnie co mogą oni dać sesji, czyli motywy, wątki poboczne (nie są wymagane, ale mile widziane) i jakiś wstępny szlif charakteru waszych postaci (bo wiadomo, że ten kształtuje się w trakcie sesji).

Posty, które was interesują, a które utonęły w spamie komentarzy to #451 i #479.

Warto pomyśleć też o jakiś kontaktach waszych bohaterów w Imperium. Te mogą się przydać wam jeśli nadarzy się odpowiednia ku temu okazja.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline