Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2016, 10:03   #43
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Ja tam na przykład źle bym się czuł grając Bolcem jako jedynym nieilustrowanym bytem (bo i wiking jest ilustrowany :P ). Niby w Mafii wszystko się miesza, wiem, kerskówki, krowy i Krowy-Gessler, ale i tak będę wystarczająco zmieszany pierwszą forumową Mafią, więc dostosowałem się do kreskówkowej konwencji (która narzuciła się sama przez się). Wiking nie będzie miał tego problemu, bo też jest rysowany (haha, ale mu cisnę, że nie jest prawdziwy!).

Poza tym, dzięki Tomoko nie będę musiał dużo mówić :P Lepszym wyborem byłaby chyba tylko ameba.

Czyli wszyscy gramy postaciami ilustrowanymi, czy tego Ichikage chce, czy nie :P Ale nie martw się, nadal jesteś łorgynalny - jako jedyny nie masz imienia.

A tak btw, czy zgłoszenie Anonima faktycznie było zgłoszeniem? :P Mi wygląda bardziej na komentarz... Dziwne by było, jakby się okazało że nie jest zainteresowany grą po tym, jak wysłałbyś mu rolę na PW
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline