Wątek: Benesburg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 12:27   #36
Corran
 
Corran's Avatar
 
Reputacja: 1 Corran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumny
-Dzieci....
Słowa, wypłynęły z ust Nestira powoli i dokładnie, modulując na własną modłę każdą zgłoskę. Gdy ta mała, robiła swoją sztuczkę.
A po chwili maleństwo, przypełzło do jego stolika, i zapytało czy może się dosiąść...
-Tak czemu nie, i tak nie ma tutaj nikogo lepszego do towarzystwa, a obecność zapewne pięknej i wykształconej kobiety, zawsze poprawia humor mężczyźnie, wyciągnął dłoń na powitanie
-Zwą mnie, Nestir, a ciebie młoda damo...
Cofnął rękę gdy ta nie odwzajemniła uścisku, no cóż tak bywa,
-Ale powiedz mi co cie sprowadza, do mojego stolika, chęć rozmowy, brak normalnego towarzystwa- Spoglądnął na Elf – Czy może chęć poznania kogoś kto przybył tutaj zapewne w tym samy celu co niektórzy z was. Ciekawe dlaczego kolegia nie wysłały tutaj swoich magów, podobno wiele umieją oni ale cóż nie zawsze są gdy ich potrzeba prawda..... Jak cię zwą ?
To powiedziawszy spoglądnął na dziewczynkę i uśmiechnął się do niej szeroko, ukazując cały garnitur zębów.
 
__________________
Dyplomata to ktoś, kto mówi ci abyś poszedł do diabła, a ty cieszysz się na podróż...

Ostatnio edytowane przez Corran : 05-05-2007 o 12:37.
Corran jest offline