Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2016, 18:40   #505
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wybaczcie za zamieszanie związane z tą sesją, ale mam pewne obawy, że prowadzenie dwóch sesji w tym samym klimacie (Warhammer) odbije się na mnie i szybko się znudzę, czego wolałbym uniknąć, a jak wiadomo; robota MG bywa czasem trochę niewdzięczna. Poza tym jako OP działu D&D wypadałoby, abym był tam aktywy, a w tym tygodniu zamykam ostatnią ze swoich sesji tam. Poprowadzę jednak Cienie Neverwinter, będę też potrzebował paru nowych graczy, więc jeśli ktoś stąd kto nie grał tam, a ma ochotę zagrać, to proszę o PW.

Jeśli zaczęliście już tworzyć karty postaci do "Na szlaku chwały, krwi i złota" to zachowajcie je na później, bo pewnie wrócę do niej w wakacje lub zaraz po nich (w zależności od tego czy ludzie będą mieli czas w wakacje), jak tylko skończę Żądzę Zemsty. Bardzo was przepraszam, bo nie chcę napalać ludzi na sesję, a później z niej rezygnować, ale miotałem się z tą decyzją od kilku dni i w końcu z ciężkim sercem zdecydowałem się odpuścić tą sesję na rzecz innej.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline