Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2016, 19:59   #616
Trollka
 
Trollka's Avatar
 
Reputacja: 1 Trollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputację
Poproszono mnie o kulturalne pożegnanie skoro ja też mam zamiar powiedzieć nara. Powoływano się na wzajemny szacunek, dobro ogółu, kulturę, regulamin i to wsio na co się przytakuje jak trują za uchem. Miałam niby raz w życiu pokazać się z kulturalnej strony, gdyż albowiem azaliż mam takową podobno. Pierwsze słyszę.

Nie wiem o co poszło, wywalam jaja na podobne pierdoły. Nie lubimy się, ale trująca paskuda to łeb od rozwiązywania problemów, nie ich stwarzania. A “emdżi”?

Czy Pipboy79 jest spoko? Nie jest, dobrze udaje. To taki mały, zakłamany, lewacki manipulator. Ma problem z poczuciem własnej wartości i czuje się ważny. Ale nie jest. Znajomości pokręconej mechaniki Neuroshimy mu nie odmówię, jako człowiek ssie lepiej niż Jacykow za kotarą planu Dzień Dobry TVN.

Grałam krótko, wystarczyło żeby go unikać na chacie w docu. Trzeci raz złapałam go na chacie i przy luźnych pytaniach wylał taką szyderę, aż mnie hemoroid zabolał. Ci co zostają niech na niego uważają. Za plecami obrabia [...] tak, że aż głupio tego słuchać. Najciekawsze rzeczy gada o swoich graczach.

Dowiedziałam się od niego że np że Meriil jest płaczliwym [...] który sam nie umie nic zdziałać sensownego na sesji poza byciem twardzielem w myślach i czekaniem aż ktoś za niego pomyśli. Niby taki koleś co się nadaje do trzymania broni i nic poza tym, a jak coś się dzieje złego to od razu leci płakać jakiejś lasce z nadzieją że ta załatwi problem za niego.
AdiVeb - to samo tylko bez płakania laskom a wszystkim bez wyjątku po łączu wspólnym i ogólnym. Podobno prócz tego że jak [...] nie umie nawet pogadać z lemingiem to się obraża jak laska z okresem… czy jakoś tak to leciało.

Pipboy79 ciśnie porządnie, wytyka głupotę, a sam nie jest lepszy. Ciekawa jestem co o mnie rozpowiada. Jedziesz, jestem ciekawa. A że i tak mam wywalone na sesję i to forum, piszę wprost co myślę.
Po to mam ryj niewyparzony, oczy i własny mózg. Nie muszę się też ukrywać i nie lubię udawać że myślę czego nie myślę.

Tak Pipboy, jesteś taki sam buraczany wsiór jak ci z których się śmiejesz. Gadałeś ze mną trzeci raz w życiu i już tak obrabiałeś odbyty innym swoim graczom po chamie i bezczelny sposób? Ludziom z którymi grasz pół roku albo i rok i to do laski o której nic nie wiesz, ale była miła i dociekliwa co do sesji? Ogarnij się typie bo masz o sobie za wysokie mniemanie chyba.

Zombi - nienawidzę Cię i tego "ą" i "ę" jakbyś z Pragi nie była, gałganie.

Powodzenia dla Wszystkich i nara. Może kiedyś pogramy jak za kolejne dwa lata wrócę na LastInna.

A teraz chcę moje dwa warny


Rejestrując się każdy z nas zaakceptował panujący tu Regulamin. Proszę go więc przestrzegać, zwłaszcza punktów 5 i 1 - "5. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach. Wyjątkiem są sesje prowadzone na forum oraz publikowane opowiadania".
1. Bezwzględnie przestrzegamy zasad netykiety.

Pozdrawiam
 
__________________
I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black.

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 17-04-2016 o 14:35. Powód: Złamanie punktów 5 i 1 Regulaminu Forum
Trollka jest offline