Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2016, 21:10   #618
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Zombi

- No cóż. Zostaje chyba faktycznie nam sie pożegnać. Różnice zdań i wzajemne podejście do sesji i siebie nawzajem są jednak większe niz chyba nam obojgu się zdawało nie tak całkiem dawno temu.

- Dziekuję Ci za czas, udział i wysiłek w grze. Nie da sie zaprzeczyć, że stworzyłaś wyjątkową postać i odgrywałaś ją po mistrzowsku. Myślę, też że właśnie Twój udział i Twojej hirołsówy był jednym z lepszych i bardziej charakterystycznych dla tej sesji.


@Zuz

- Dzięki za najpierw kibicowanie a potem udział w sesji. Stworzyłaś bardzo śliczne KP z gotowym minisamograjem do sesji, rzadko się zdarza nawet bardzo doświadczonym Graczom takie zgłoszenie do sesji. Twoją Blue też mi sie prowadziło całkiem przyjemnie.

- Dzieki też za zainteresowanie sprawą i próbę mediacji w obecnym konflikcie. Na wiele spraw jak już pewnie wiesz, mam odmienne zdanie ale jednak część z tego co mi popisałaś no cóż, po prostu masz rację.



@Trollka

- Cóż cukiereczku... Znamy się dość krótko a właściwie nie znamy jak mówisz. Dzięki za kibicowanie a potem start w sesji. Graliśmy razem dość krótko więc ciężko coś mi powiedzieć. Projekt Eastwood'a w spódnicy był jednak całkiem ciekawy.

- Co zaś do Twoich rewelacji parę linijek wyżej no fakt. Chyba byłem wobec Ciebie zbyt nieostrożny i poczułem się zbyt pewnie jak podczepiłaś sie pod już odpalony czat tu czy tam. Jeżeli masz o mnie właśnie takie mniemanie jak piszesz no chyba faktycznie lepiej się rozstać w tej chwili.



@Wszycy

- Ok, myślę, że jest dobry moment na renament. 3 Graczy ochodzi, w stylu i atmosferze jakiej widać więc jeśli ktoś coś ma do powiedzenia na temat sesji, misiowania czy ma inne krzywdy, zażalenia czy uwagi ni to chyba dobry moment sobie powiedzieć.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline