Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2016, 22:21   #619
Trollka
 
Trollka's Avatar
 
Reputacja: 1 Trollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał no_to_ten Zobacz post
Widzę Trollka, że trochę Ci się zmieniło podejście. ))
"Sesje gdzie gram" - kluczowy fragment. We własnym gnieździe narty nie zostawiasz. Może słyszałeś o czymś takim


Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post

@Trollka

- Cóż cukiereczku... Znamy się dość krótko a właściwie nie znamy jak mówisz. Dzięki za kibicowanie a potem start w sesji. Graliśmy razem dość krótko więc ciężko coś mi powiedzieć. Projekt Eastwood'a w spódnicy był jednak całkiem ciekawy.

- Co zaś do Twoich rewelacji parę linijek wyżej no fakt. Chyba byłem wobec Ciebie zbyt nieostrożny i poczułem się zbyt pewnie jak podczepiłaś sie pod już odpalony czat tu czy tam. Jeżeli masz o mnie właśnie takie mniemanie jak piszesz no chyba faktycznie lepiej się rozstać w tej chwili.
Podsumowując (niezłe słowo, już je lubię. I takie mądre): dużo tracisz jak się bliżej podejdzie. Kibicowało się spoko, grało też niezgorzej. Leje na to z kim i o czym tam gadasz, prącie cygana mi do tego w głównym rozrachunku - nie moja brocha. Takiego wała jak Polsza cała. Wszędzie są różni ludzie z różnym do siebie podejściem. I jestem ja. Jadę Ci i cisnę za nasze pogawędki w cztery oczy, z dotykaniem w dziwnych miejscach. Wychodzi na to że jednak w rozmowach z ludźmi z internetów trzeba być ostrożnym? Ja fakał - odkrycie roku, no urwał! Dać mu Nobla, złotą szczotę do kibla i zrobić popiersie w niemowlęcej laxie Good Job!

Mam sugestię - Nie fapaj nad sobą i zmień podejście do ludzi. Powiedz sorry - Ty już wiesz najlepiej którym.
 
__________________
I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black.
Trollka jest offline