Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2016, 16:29   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Skoro już dostałem rolę i zostałem dodany do sesji to zgłaszam się do gry. Mogę grać Jiraiyą. I żeby nie było jakichś dziwnych niedomówień: uważam, że zasadą jest oddanie głosu na kogoś, a tylko w wyjątkowych sytuacjach odstąpuje się od linczu. To jest gra z takimi, a nie innymi zasadami, więc nic mnie nie obchodzi, że ktoś (w tym ja) odpadnie już w pierwszej kolejce bez prawa zrobienia nawet jednej nocnej akcji. Mój głos z pierwszego dnia prawdopodobnie będzie losowy, ale niekoniecznie, bo niektórzy wprost przebierają nóżkami, żeby wskazać siebie jako mafię czy to przez to co piszą czy to przez to, że nic nie piszą.

Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim dobrej zabawy, a miastu (do którego z pewnością wszyscy należymy - przynajmniej oprócz tych kłamców, którzy tak naprawdę są z mafii lub seryjnymi zabójcami) życzę zwycięstwa. Tak, sobie życzę zwycięstwa.

A w ramach dokarmiania, to tutaj dla wszystkich oferuję niezłą kaszanę:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=9QfsQB_He0g[/media]
 
Anonim jest offline