Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2016, 20:28   #16
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Ding! Ding! Ding! Time's up!

Nasz weekendowy konkurs z grami właśnie dobiegł końca!
Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału. Choć na początku konkurs raczej nie cieszył się dużym zainteresowaniem, ostatnie godziny przyśpieszyły moje tętno!

Poniżej zamieszczam zdjęcie zwycięzcy, który zgarnia wszystkie nagrody:


Nie no, żartuję


Jako organizator i sędzia konkursu powinienem teraz wyłonić prawdziwych zwycięzców. Dodam, że gdyby to ode mnie zależało, wszyscy dostalibyście nagrody (w sumie zależy ode mnie, po prostu nie mam na razie tyle nagród ).

Naprawdę miałem trudności z wyłonieniem pierwszej trójki, jednak po długich konsultacjach z jury doszedłem do takich konkluzji:

Podium

Pierwsze miejsce zajmuje: Krakov – za niewątpliwie wyczerpującą rozgrywkę i zdobycie najwyższego wyniku!
Drugie miejsce zajmuje:
Morfik – za godne pochwały starania i przedśmiertne selfie!
Trzecie miejsce zajmuje:
Wila – za wspaniałe ujęcie natury i świetny podpis!


Pozostałe miejsca

Czwarte miejsce zajmuje: sunellica – za dwie śliczne muszki i używanie hipsterskiej przeglądarki Safari!
Piąte miejsce zajmuje:
Lomir – za dobre chęci!

Gratulujemy zwycięzcom i nie tylko!


I tak oto prezentuje się tabela wyników. Z ciężkim sercem przyszło mi ją rozpisać i czuję się, że pokrzywdziłem Was wszystkich, no ale tak to już jest w tym świecie

Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam wszystkim serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że bawiliście się co najmniej świetnie i jeszcze kiedyś zawitacie do Wirtualnej Tawerny po więcej konkursów i zabawy!

Ze zdobywcami pierwszych miejsc wkrótce skontaktuję się przez PW w celu odebrania nagród.
Temat pozostanie otwarty do północy, jeśli ktoś chce jeszcze coś dodać od siebie, piszcie śmiało.
A tymczasem żegnam się z Wami wszystkimi i do zobaczenia w grze! Trzymajcie się!
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline