Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2016, 22:43   #24
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pip,
a jak zapatrujesz się na profesję mafioza i startowanie ze złą sławą?
- Co do mafioza właściwie nie mam jakichś specjalnych zastrzeżeń. Ale mecha jest taka, że trochę trudno zrobić mafioza z mafią No i jakoś bym widział jako Drużynę z klasycznego RPG tych Łowców czyli jakoś musiałyby się znosić i dogadywać te postacie między sobą. A co do Sławy czy Reputy traktuję raczej jako to co można było kiedy słyszeć o kimś i raczej nie bawię się dwie Sławy. Jak ktoś wykula na Sławę czy Reputę to otoczenie o nim coś słyszało, rozpoznaje go itd.



Cytat:
Pip, wyczyść skrzynkę bo nie da się PMki do ciebie wysłać XD
- Wyczyściłem już



Cytat:
W poście rozpoczynającym temat, w punkcie na temat metagry napisałeś, że nie lubisz jak gracz wpycha swoją wiedzę w grę. Jak to się ma do rozkminialności, która jest bezpośrednio zależna od pomysłowości, inteligencji i wiedzy gracza?
- Hmm... Ogólnie rozchodzi mi się o to, że nie zabraniam nikomu myśleć, główkować czy rozkminiać nad jakimś elementem sesji. Ale nie lubię walącej po oczach z co drugiego wiersza metagry. Co uważam za metagrę pi x oko podałem w tamtym punkcie. No chyba, że nie o to pytasz albo ja coś nie wyraźnie tłumaczę no to mów.

- A w tej rozkminie ze zleceniem chodzi mi o coś w stylu narady czy pomysłu danego Gracza. Coś jak "Słuchajcie ja wam mówię, że... " albo "No to jak tak to trzeba by.." czy jakoś tak. Chodzi o pomysł jak by się dany Gracz i jego BG zabrał do tego questa. Tak jakos bym to widział dlatego wydaje mi się, że kazdy może to zrobić samemu bez względu na to z kim by wylądował w sesji. Lub jesli komuś łatwiej potraktować już tą scenkę jak post w grze i opisać co BG by mówił czy robił w takiej sytuacji.


Cytat:
Hmmmm... mam takie pytanie do pozostałych kandydatów. Czy ktoś przewiduje rozwijanie się w stronę medyczną?

Mnie się ostatecznie wyklarował pomysł na... Łowcę muto-amerykanina (tak zdaję sobie sprawę z konsekwencji grania taką postacią) i pozostała mi kwestia rozdzielania umiejek. Chciałbym wiedzieć co mogę sobie odpuścić przy wykupowaniu.
- Na razie nic o wyspecjalizowanych medykach nie dostałem. Więc jak dla mnie spoko. A z taką mechą to medyk na pewno się przyda jak nie prędzej to później.



- Co do wizualizacji zgłoszeń i zapytań no to na razie wygląda to tak:

- Reinhard - zgłoszenie
- Adi - KP w toku - Scott Sheppard (Wojownik)
- Merill - zgłoszenie (Wojownik - żołnierz FA)
- Stalowy - zgłoszenie (Technik - medyk?)
- Ehran - zgłoszenie (Technik - mechanik)
- Lemi - zgłoszenie (Ranger/Wojownik?)
- Maciekafc - KP w toku - Wichura (Cwaniak)


Zapytanie:

- ArchiwumX, Noto, Eryk
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline