Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 21:01   #50
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Adriell przysłuchiwał się uważnie rozmowie studentów stojąc z Adamem i Rafałem bliżej drzwi, tak żeby Bartek musiał ich minąć idąc do wyjścia. Dyskretnie zerkał na otoczenie oceniając, co się dzieje.
- Musimy chwilę poczekać aż będą sami. Gdybym odciągnął go na bok teraz, jego dziewczyna zostałaby pod eskortą tej grupy i nie miałbyś okazji Adamie, żeby z nią spokojnie porozmawiać.
Kiedy pójdą w kierunku drzwi poproszę Bartka na bok i odejdę z nim trochę dalej, poza zasięg głosu. Wtedy będziesz miał trochę czasu żeby zająć się tą dziewczyną.


Po około 5 minutach grupa zaczęła się żegnać i Bartek zgodnie z przewidywaniami udał się wraz ze swoją dziewczyną do wyjścia.

- Cześć Bartku! – powiedział przyjaznym głosem, kiedy mijali go, jakby znał go do dawna.
Chłopak machinalnie odwrócił się w jego stronę, upewniając się czy to do niego.
- Cześć! Adrian – przedstawił się fałszywym imieniem, podając wpierw dłoń jego kobiecie, a potem Bartkowi - Mogę Cię prosić na minutę? To ważna sprawa. - powiedział do niego.
- Wybaczysz mi, że porwę twojego chłopaka, dosłownie na chwilę? – zwrócił się do dziewczyny.

Odeszli na bok 10 metrów. Adriell poprowadził go tak, by Bartek stanał plecami w kierunku Adama i Rafała. Wtedy zaczął rozmowę.
 
Lorn jest offline