Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2016, 08:48   #15
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Henry kiwnął głową w stronę niejakiego doświadczonego Michael'a Devlin'a i rzekł:
- To świetny pomysł, trzeba tylko uspokoić nieco tamtych dwóch - po czym ruszył w stronę Denton'a i Sherry'ego i stanął pomiędzy nimi - Denton, daj spokój, spójrz na niego, zabiłbyś go przyjacielskim klepnięciem w plecy... wskazał palcem na obdartego mundurowca i zastanowił się chwilę ze wzrokiem przeszywającym Romero:
- To Denton van Zan... Drwal, mój sierżant - zrobił chwilę pauzy - Nie wiem skąd się urwałeś, jeśli nie ściągnąłeś tego munduru z trupa to jesteś albo dezerterem albo jesteś cholernie głupi że zapuściłeś się na urlop na nasz półwysep... klimat nie daje obcym zbyt dużych szans na przeżycie... a tak poza tym to od kiedy to jakakolwiek armia uczy swoich żołnierzy jak się bezmyślnie zabić zamiast wygrywania bitew z głową... wypierdoliłbym takiego niedojdę ze swojego oddziału bez chwili zawahania... ba, zrobiłem to nie raz... - reszta wypowiedzi miała na celu zmotywowanie reszty więźniów i uspokojenie ich faktem, że Henry wie o czym mówi - zaatakować z zaskoczenia można jeśli się wie kogo się atakuje, jak liczne siły się atakuje, jeśli się ma chociaż w przybliżeniu porównywalne uzbrojenie... my mamy pięści, oni mają miecze i broń palną, jak tylko wybiegniemy z hukiem na górny pokład... wystrzelają nas jak bezbronne kaczki którymi jesteśmy... także skończ ze swoimi kiepskimi pomysłami i daj załatwić to ludziom którzy znają się na rzeczy... inaczej zasugeruję Denton'owi zrobienie z twoich niezłomnych jaj jajecznicę...

Odwrócił się spokojnie i z gracją w stronę Devlin'a i rzekł:
- Proszę, droga wolna - podszedł do Michael'a oddając mu swoje autentyczne nieśmiertelniki jeszcze ze swoich czasów wojskowych z napisem "Kpt. Henry Barbossa NYC Army" - nada się do postukania?
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB : 20-04-2016 o 12:42.
AdiVeB jest offline