Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2016, 12:41   #28
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Jeśli ja się mogę jakoś wyrazić to bym proponował rozgrywać takie gadki nie kto pierwszy napisze i potem jakieś cofanie akcji czy co ale turowo. Czyli kazdy pisze swój post zakładajaco ogólnie, że z grubsza się dzieje w podobnej czasoprzestrzeni a na koniec tury niech Lemi mając całokształt poduma, pokula i powie co wyszło. Bo tk jest troche nie teges dla mnie, że pojawia się post MG, potem jednego czy dwóch Graczy a reszta ma czekać i w sumie niejasna sytuacja jest co właściwie robić dalej czy mozna pisać czy nie a jak tak to jak i się zaczyna sesja blokować i zwalniać. Taka moja propozycja jest ale jakby ktoś widział to jakoś inaczej to spoko możemy o tym pogadać chyba. Albo niech Lemi sie wypowie jak to widzi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline