Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2016, 14:40   #17
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wiem, że wielu LI-czy już wsparło projekt, za co jestem przeogromnie wdzięczny, ale jakby ktoś jeszcze chciał, to się nie obrażę

Akcja trwa jeszcze 26 dni. To i dużo i mało. Każda złotówka to większy nakład, co ma dla mnie niemałe znaczenie pod kątem prac nad ostatnim tomem tej trylogii czyli "Upadek: Egregora" (w zasadzie powinno być "Upadek: Egregor" ale jakoś tak rodzaj żeński bardziej wpada w ucho w tym przypadku.

Definicja:

Egregor oznacza kolektywną, wspólnotową magiczną więź astralną, astromentalną. Więź egregoru powstaje na skutek walorów i jakości energetycznych, ukierunkowanych wspólnym dążeniu emisji energii zarówno istot żywych, jak i już zmarłych, a nawet przedmiotów nieożywionych.

W świecie powieści Egregor to po prostu Łańcuch Mocy. Czy, jak to lepiej brzmi, Egregora.

Zachęcam do polubienia mnie na Facebooku - szukajcie fanpage "Upadek - dark fantasy"
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem