Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2016, 22:13   #32
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja bym miał w sumie prośbę. Wyjeżdżam do Iranu 23.04. na tydzień i chciałem zapytać czy nie dałoby radę przełożyć końca terminu zdania kart o tydzień. Na pewno dałoby to większości ludzi czas na dopracowanie swojego BG a mi dałoby po prostu więcej czasu na kartę. Bo mam strasznie dużo pracy przed wyjazdem. MG byłby skłonny przełożyć termin?
- Ciekawa miejscówka do odwiedzenia i raczej niecodzienna Przełożyc termin mówisz... Hmm... Nie planowałem przekładania terminu. Na tą chwilę mam wrażenie, że niezbyt tydzień dłuzej cos drastycznie by zmienił. Planowałem koniec rerkuty na ten weekend i powiedzmy około tygodnia na dopracowanie startu sesji pod konkretnych BG. Na razie więc wstrzymam się od odpowiedzi. Poczekam do pt jak to będzie wyglądać i wtedy dam znać jak widzę sprawę.



Cytat:
Ja zgłaszam myśliwego, w nocy powinienem mieć gotową kartę
- Ok, zgłoszony mysliwy. Przyjąłem zgłoszenie




Cytat:
Chciałbym tylko publicznie wyrazić moje rozgoryczenie wynikające ze sztuczki "Dr Quinn". Przecież ona praktycznie sama buduje postać medyka! Masz parę cycków i już bah, po 4 punkty w każdym umsie z medycyny. Kupa punktów zaoszczędzona.
- Cycki to magia Ciężko przy nich doszukiwać się logiki i sensu a im bliżej tym trudniej

- Ale jakby co chodzi o płeć BG a nie Gracza w tym umsie Ale fakt, facety nie mają żadnego odpwiednika i to tak silnego dla równowagi.



Cytat:
Żeby nie było totalnego offtopu, to wspomnę tylko, że mi tam propozycja Adiego co do przedłużenia terminu nie będzie przeszkadzać, ale też wstrzymam się od aktywnego poparcia.
- Zrób do weekendu ile dasz radę i podeślij. Zobaczymy jak to wygląda i co da sie z tym zrobić




Cytat:
Masz tu grafikę która Ci tą niezwykłą kwestię wyjaśni.
- No chyba własnie jakoś tak to właśnie działa
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline