Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2016, 09:53   #25
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sakal Zobacz post
Proszę o wyjaśnienie mi w końcu czegoś i to bez kłamstw.
Nom?

Cytat:
Napisał Sakal
Czy zawsze gracie metodą na farta, pisząc bekowo oraz traktując często swe postacie jako hardkorów, ponadto z bekowym zapleczem i otwartymi kartami po śmierci?
Przyznam szczerze, że nie wiem, do czego pijesz.
To jest Mafia, generalnie z założenia tylko frakcja mafijna wie, kto do mafii należy. Reszta zależy od zasad wytyczonych w Mafii.
Kilka mafii było prowadzonych w podobny sposób, pisanie w sposób bekowy nie jest wcale zabronione - każdy prowadzi postać wedle własnego uznania.

Cytat:
Napisał Sakal
Mało tego, otwarcie mówicie kto kogo zabił?
Tutaj też nie rozumiem zarzutu. To jak mam powiadamiać, kto jak odpadł w fazie nocy, jak nie w sesji?

Cytat:
Napisał Sakal
To sensu wtedy nie ma
Nie powiadamianie wprost w sesji, kto odpadł z rozgrywki miałoby jeszcze mniej sensu, jeśli jakikolwiek by miało.

Cytat:
Napisał Sakal
ale że mnie ktoś namawiał mówiąc, że jest inaczej, to niech ktoś mi w końcu napisze po prostu bez mydlenia oczu tekstami takimi jak "każdy pisze jak chce" czy wasze gry zwykle wyglądają mniej więcej tak.
Dalej nie ogarniam, jakiej odpowiedzi oczekujesz.
Nie wiem, kto cię do czego namawiał, ale jak wspomniałam: kilka mafii było prowadzonych w podobny sposób i takowy sposób się sprawdził, więc wciąż nie wiem, o co chodzi. I tak, każdy prowadzi postać wedle swego uznania i każdy pisze jak uważa.

Cytat:
Napisał Ichikage
Ja Ci na to nie odpowiem bo sam gram tu po raz pierwszy w mafię i w sumie sam mam zagwostkę.
Czytam i widzę ło takie wielkie dziwa. W pierwszą noc giną dwie osoby. Łot?? A to od kiedy takie rzeczy się dzieją?
W jednej mafii, w której grałam (u Nami), to raz w jednej fazie nocy zginęły trzy postacie, więc taki przypadek nie jest dziwny.

Cytat:
Napisał Baczy
Aha, i dzięki za krótką, acz przyjemną wspólną grę Życzyłbym Wam powodzenia, ale żeby były równe szanse, to tego nie zrobię ;D
Baczy, ja też wielkie dzięki za grę.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 21-04-2016 o 10:02.
Ryo jest offline