Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2016, 17:55   #91
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Daję znać. Z moją ręką już dobrze - w zakresie pisania na klawiaturze - więc dziś będzie odpis. Ogółem wszystkich przepraszam, że tak czekają - ten odpis, który miał być, gdy złamała mi się ręką to miał być jeden z ostatnich, dlatego chciałem, żeby był jak najlepszy i jak najwięcej wyjaśniał. Skoro tak dużo czasu minęło to i musiałem mieć sporo czasu, żeby przypomnieć sobie - zazwyczaj nie tworzę notatek dla siebie tylko po prostu z pamięci wiem o co chodzi w fabule i reaguje odpowiednio jak gracze reagują.

Jeszcze raz powtórzę: dziś będzie odpis około 20. A potem wszystkim graczom wyślę PW z prośbą o kontynuację, ale odpis będzie w takiej formie, że jakby nikt nie chciał dalej grać to postacie, żeby miały jakieś zakończenie niczym w serialach, których nie dostano kasy na kolejne odcinki. Z pewnością odniosę się do Scatmana.

<piszę>

<i już, jutro roześlę PW>
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 21-04-2016 o 21:58.
Anonim jest offline