Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2007, 12:36   #18
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tura trwa... Cóż, nie wydaje mi się, żeby istniało takie pojęcie jak "tura". Jeśli rozmawiacie między sobą, czy robicie czynności nie wymagające moich postów, piszecie ile dusza zapragnie - byle nie 2 posty jeden pod drugim tej samej osoby i byle nie były to posty po 3 linijki. Tym sposobem odpowiedziałem też na drugie pytanie...
Ja wypowiadam się, kiedy wymaga tego sytuacja, kiedy rozmawiacie z BN'em itp. Ale w miarę możliwości czekam, aż wszyscy napiszą to, co mają do napisania.

EDIT:
Ach, j'ai oublie. GG - 2255608.
 
Diriad jest offline