Wątek: Szachy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2007, 13:10   #9
Eleviel
 
Reputacja: 1 Eleviel ma wyłączoną reputację
Ogólna historia Ladanadu nie jest w tej sesji potrzebna, chyba że chcesz przeczytać 3 zeszyty i zobaczyć 10 map. Mieszkam w Rybniku mogę Ci pożyczyć. Rasy te jakie są w Warhammerze, ale jestem otwarty na propozycje tzn. półelfy, centaury i in. mogę stworzyć, ponieważ są w moim świecie. Co do tego po co są staty w storytellingu to jednak będe brał pod uwagę zręczność bohatera kiedy grasz zapyta się czy udało mu się otworzyć delikatny zamek malutkim wytrychem. Twarde palce krasnoluda nie będą się chyba do tego nadawać. Dlatego potrzebne mi są statystyki.
Ważniejsze informacje do sesji:
-ludzie są najbardziej rozprzestrzenioną rasą, największe i najpotężniejsze ich państwo to Udelin, choć lata największego rozwoju ma już za sobą.
-elfy i krasnoludy w państwach ludzkich to rzadkość.
-nienawiść elfów do krasnoludów nie obowiązuje ogółu tzn. krasnoludy pochodzą głównie z Kenel Dran(spokojnie handlują z elfami powierzchni i mają z tego obopulne korzyści), Dranadal(są aż nienaturalnie neutralni, ale nie przepadają za elfami), Amlach Drno(nienawidzą elfów powierzchni, lecz kompleks w którym mieszkają mieści także drowy). Reszta ras żyje w względnym pokoju nielicząc goblinów, trolli i innych sługusów chaosu.
-powszechną religią w Ladanadzie jest wiara w Ankalinta Stwórcę
-magia jest bardzo rzadka i wszelkie jej przejawy są już niepokojące
To by było na tyle, jeśli są jeszcze jakieś pytania to proszę się nie krępować.
 
__________________
Jeśli chcesz sie dowiedzieć czegoś o Mnie to najpierw Ja muszę dowiedzieć się czegoś o Tobie.

Ostatnio edytowane przez Eleviel : 06-05-2007 o 13:12. Powód: Niedopowiedzenie
Eleviel jest offline